KİŞİYE ÖZEL KİLO VERME DANIŞMANLIĞI

Sizi sıkmadan, beslenmenizi monotonlaştırmayan, sevdiğiniz besinlerden vazgeçmek zorunda kalmayacağınız bir zayıflama programı ile sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak istiyorsanız bu program tam size göre! 

Öncelikle Kişiye Özel Kilo Verme Programınızı oluşturabilmemiz için izlememiz gereken adımlar bulunmaktadır.

Bu adımlar;

  • Son 3 ay içerisinde bir Endokrin ya da Dahiliye Uzmanı tarafından yapılmış olan kan tahlili sonuçlarınızın incelenmesi,
  • Yaşam tarzınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar,  fiziksel aktivite durumunuz ve genel beslenme alışkanlıklarınız hakkında vereceğiniz bilgilendirmenin değerlendirilmesi,
  • Öğün saatleriniz içerisinde tükettiğiniz besinlerin miktarlarını içeren 3 günlük besin tüketim kaydınızın alınması,
  • Vücut analiz cihazı ile yapacağımız ayrıntılı ölçüm sonucunda yağ ve kas dokusu ağırlığınız, vücut sıvı oranı, metabolizma hızı, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametrelerin kontrolünün yapılması olarak tanımlanmıştır.

Bu bilgiler doğrultusunda sizlerle birlikte tamamen kişiye özel kilo verme programınızı oluşturuyoruz. Unutmayın! Bu süreçte kilo vermekten çok daha önemlisi verdiğiniz kiloların kalıcı olması ve sizi daha dinç daha sağlıklı kılmasıdır. Bu program ile hayalinizdeki bedene ulaşacak, daha dinç hissedecek ve ideal kilonuzu kalıcı hale getireceğiz.