Kişiye Özel Online Diyet Danışmanlığı

...

Online diyet programımız ile WhatsApp ve mail üzerinden haftalık olarak danışanlarımıza diyet takibi yapmaktayız. Online diyet programı kapsamında tamamen size özel düzenlemiş olduğumuz diyet listeleriniz haftalık olarak Diyetisyen Asena Ebru Saç tarafından değiştirilmekte ve birebir takip edilmektedir. Haftalık görüşmelerimize ek olarak gün içinde 09:00-19:00 arası Diyetisyeniniz ile WhatsApp aracılığı ile iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Online Diyet Programına Başlarken;

Mümkün olan en kısa zamanda bazı kan tahlilleri yaptırmanızı istiyoruz. Vitamin eksiklikleri, insülin direnci gibi kilo vermenizin önünde herhangi bir engel olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eğer elinizde son 3 ay içerisinde yapılmış kan tahlilleriniz var ise onları da gönderebilirsiniz.

Program İçin Gerekli Olan Kan Tahlilleri

Kan tahlillerini aile hekiminiz veya Dahiliye uzmanı aracılığıyla aç karnınıza yaptırabilirsiniz.

 • Açlık Kan Glukoz
 • Üre
 • HDL Kolesterol
 • Vitamin D
 • İnsülin Direnci
 • Ürik Asit
 • LDL Kolesterol
 • Ferritin
 • ALT-AST
 • Total Kolesterol
 • Vitamin B12
 • Hemogram
 • TSH T3 – T4
 • Trigliserit

Kişisel bilgi analiziniz için mail adresinize bir analiz formu gönderiyoruz. Bu formda herhangi bir kronik hastalığınız olup olmadığı, öğünlerinizi hangi saatler arasında yaptığınız, çalışma saatleriniz, sevdiğiniz ve sevmediğiniz besinler gibi sizi tanıyabilmemiz için bazı sorular bulunuyor. Bu sorulara verdiğiniz cevapları mail veya WhatsApp aracılığıyla bize iletmenizi istiyoruz.

Ölçümlerinizi haftalık olarak evinizde sabah aç karnınıza, tuvalet ihtiyacınızı giderdikten sonra, aynı incelikte kıyafetler ile dijital bir tartı ve mezura ile yapıyorsunuz. Mezura ile sizden isteyeceğimiz bazı ölçümler ( bel, kalça, boyun çevresi vb ) haftalık olarak vücut analizinizi yapmamızı sağlıyor.

Size özel hazırlanmış 4 adet diyet listesi, haftalık vücut analiziniz, Diyetisyen takibi ve Diyetisyeniniz ile gün içinde ihtiyaç duyduğunuzda WhatsApp iletişim kurabilme imkanı aylık paketinize dahildir.

Bir aylık (28 Gün) Kişiye Özel Online Diyet Paketi 100 TL’dir.


Fiyat gizliliğini etik çalışma anlayışımız gereği kabul etmiyoruz. Almak isteyeceği hizmetin bedelini şeffaf olarak bilmek herkesin en doğal hakkı olduğu bilincindeyiz. Bu düşünceyle bütün danışanlarımızın fiyat politikamıza şeffaf bir şekilde ulaşabilmesini istiyoruz.

Online Diyet Programına Başlamak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Online diyet programına başlamanız için öncelikle bizimle iletişime geçiyorsunuz. İletişime geçer geçmez mail ve/veya WhatsApp üzerinden sizi tanıyabilmek için bir kişisel analiz formumuzu gönderiyoruz. Kişisel analiz formunu doldurup, ödemeyi yaptıktan sonra 24 saat içinde diyet programınızı oluşturup tarafınıza iletiyoruz.

Online Diyet Programından Kimler Faydalanabilir?

Online diyet programımıza herhangi bir özel durumu olmayan her yaş ve cinsiyetten bireyler katılabileceği gibi; emziren anneler, hamile kadınlar, çocuk ve ergenler ile diyabet, böbrek gibi kronik hastalığı bulunan herkes bu programımızdan faydalanabilir. Kilo alma, kilo verme, kilo koruma, bebeklerde ek besin danışmanlığı gibi sağlıklı beslenmeye dair her şeyi danışabilirsiniz.

Online Diyet Danışmanlığı Nasıl Yürütülür?

Online diyet programımıza başlamaya karar verdiğiniz zaman mail, instagram veya telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Öncelikle sizden istediğimiz formu mail adresinize gönderiyoruz. En kısa zamanda formu doldurup, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra iletişime geçiyoruz. Kişisel bilgileriniz doğrultusunda diyet programınız tamamen size özel şekilde oluşturularak tarafınıza mail aracılığı ile iletilmektedir. Kan tahlillerinizi programa başlamadan yaptırabileceğiniz gibi programa başladıktan sonra en kısa zamanda yaptırarak da gönderebilirsiniz. Diyet programlarımızın size en faydalı şekilde düzenlenebilmesi için kan tahlilleriniz önemlidir.

Online diyet programımızda sağlıklı beslenmeyi ve ideal kilonuzu korumayı öğrenmenizi sağlayacak ana diyet listeniz ile birlikte o haftadaki ilerleyişinize göre vücut şaşırtma programları da gönderilmektedir. Bu programlar lezzetli ve eğlenceli pratik tarifler, ödem atıcı çaylar, harika ara öğünler içermektedir.

...
...
...
...

Online Diyet Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Meslek hayatım boyunca Klinikte binlerce danışanıma sağlıklı beslenmeyi öğrenme süreçlerinde destek oldum. Klinik tecrübelerim sonucunda sürdürülebilir bir diyet programının en önemli noktasının Diyetisyen ile kolay iletişim kurmak olduğunun farkına vardım. Bu doğrultuda online danışmanlık hizmeti vermeye karar verdim. Online diyet danışmanlığının sizin için avantajları;

 • Zaman hepimiz için oldukça kıymetli olup Online Diyet ile birlikte vakit probleminizi ortadan kaldırıyor. Büyük şehirlerde günlük koşuşturmanın yanında saatlerce trafiğe maruz kalıp Diyetisyene gitmek hayatımızı zorlaştırabiliyor ve bir süre sonra istemesek dahi diyeti bırakabiliyoruz. Küçük şehirlerde ise Diyetisyen alternatifleri kısıtlı olabiliyor. Online diyet danışmanlığı işte tam bu noktalarda yardımınıza koşuyor ve Diyetisyeniniz size geliyor!
 • Arkadaşlarız ile planlanan bir akşam yemeği veya zorunlu çıkılması gereken bir seyahat gibi süreçler diyete uyumu zorlaştırabiliyor. Böyle durumlarda online danışmanlık sayesinde sosyal ortamlardan kendinizi soyutlamanıza gerek kalmadan Diyetisyeniniz ile anında iletişime geçerek diyet programınız doğrultusunda neler tüketebileceğinizi, nasıl dengeleyebileceğinizi öğrenebilmenizi sağlar.
 • Haftalık sıkı takiplerimiz ve size özel düzenlenmiş analiz formlarımız sayesinde motivasyonunuz daha yüksek olacak ve diyet daha eğlenceli bir hal alacak.